Reklamní polepy aut

Polepy aut - užitečná pojízdná reklama, která vaši firmu spolehlivě zviditelní. 
Zajistíme kompletní služby reklamních polepů osobních, užitkových i nákladních aut, vozíků na koně, tažných přívěsů či bungalovů. 
Zaměřením a nafocením začínáme, následuje grafický návrh a jako třetí krok realizace nalepení folie na váš vůz.
Pracujeme s kvalitním materiálem:  řezané nebo tištěné folie, včetně speciální folie na skla - průhledná dírkovaná folie One Way Vision s atestem Ministerstva dopravy.

Vyjma folií na autoskla dělíme folie na Monomerické, Polymerické a Lité.
Monomerické jsou vhodné pro rovné povrchy, polymerické jsou na mírně zakřivené povrchy. S litými foliemi si můžeme dovolit polepit daleko více zakřivené povrchy.

Pracujeme s foliemi značek ORACAL, MACal ,AVERY v případě zakřivených povrchů či celopolepů (Wrapping) používáme AVERY, Hexis SKINTAC 

Auto nalepíme u nás, případně ve vašich prostorách.
Nemáte během týdne čas a váš vůz není k dispozici? Pro vás nabízíme možnost polepení aut o víkendu - samozřejmě po předběžné domluvě.

Každé polepení auta je specifické, proto posíláme emailem individuální kalkulaci na každou zakázku.

Neváhejte využít náš formulář a my se Vám ozveme emailem nebo telefonicky.

Pomůžeme vám vybrat ten správný druh folie pro vaše polepy na auta

Na tuto folii vám můžeme vytisknout obrázek, fotografii, text nebo grafiku,vše případně ořízneme v potřebném tvaru. V nabídce pro vás máme velké množství folií, abyste měli možnost pohodlně si vybrat :
a)podle životnosti – krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé folie
b) v lesklém nebo matném provedení.

Pro exteriérovou reklamu nabízíme laminaci s UV filtrem pro ochranu před vyblednutím. Laminace prodlouží stálost tisku a tím i životnost folie. Ke každé folii vám dáme informace, které jsou uvedené v jejím technickém listě, takže budete přesně vědět, jestli vámi vybraná folie má životnost 1 rok nebo 10 let.

Z vnitřní strany je vidět ven a z té venkovní je vidět jen potisk, takže okna vašeho vozidla můžete dokonale využít jako reklamní plochu. Možná proto je tento typ folie našimi zákazníky tak oblíbený. Tato folie Profit One Way Vision je určena pro nalepení zvenku na skla dopravních prostředků a je k tomuto účelu certifikována Ministerstvem dopravy ČR včetně oken autobusů, deklarovaných jako únikové východy. Standardní životnost této folie je 1 rok.
Kdo by měl zájem o dírkovanou folii s delší životností, i tomu jeho přání můžeme splnit, pokud si podstatně připlatí a vyslechne od nás všechny technické informace.

Máme pro vás velký výběr různých typů folií v množství odstínů a provedení – určitě si vyberete na vlastní oči při úvodní konzultaci. Budeme se snažit najít s vámi to nejlepší barevné řešení. Z vybrané folie vyřežeme potřebná písmena a jednoduché tvary podle zadání. Životnost 3 – 10 let podle typu folie – informace dostanete od nás podle technického listu.