Fotoplátna a výroba

Fotka je realisticky natištěna na imitaci malířského plátna, které je natažené na pevném dřevěném rámu. Pro lepší ochranu lze plátno ošetřit speciálním lakem, který chrání obrazy před vlhkostí či UV zářením.

Zapomeňte na obyčejné fotky v rámečku a nechte si vytisknout opravdové fotoplátno. Udělejte radost svým blízkým, nebo si vyzdobte vlastní interiér vzpomínkou na pěkné místo, vaše oblíbené lidi či domácí mazlíčky.

Obraz na plátně už může mít ve svém obývacím pokoji či kanceláři opravdu každý. Fotografie na napnutém plátně je dokonalá sama o sobě, proto nemusíte přemýšlet o žádném dodatečném rámu, který by se vám hodil do vašeho bytu či kanceláře.

Fotografie na plátně je vytištěná ve vysoké kvalitě a autentických barvách, proto patří mezi oblíbené dárky. Plátno je natažené na kvalitním dřevěném klínovém rámu. Velikost obrazu si můžete vybrat dle svého uvážení z naší široké nabídky a to až do formátu 100 x 200 cm.

Autorské fotografie, Váš vlastní obraz, výběr z fotobanky
Máte rádi autentičnost? Pak si můžete vybrat z naší galerie ručně tvořených děl převedených na plátno, případně autorské fotografie umělců. Nebo si vytvořte jedinečný obraz z vlastní digitální fotografie.

 

Lesklé plátno (canvas) sněhově bílé s věrnou kresbou.

Vlastnosti:
- materiál bavlna/polyester
- hmotnost 360-380g/m2.

Všechna fotoplátna ručně vypnuta na dřevěný rám. 

Součástí těchto cen není případná úprava (retuš) fotek.

Zakázky přijímáme osobně nebo emailem.

Aktualizace cen 07-01-2022

Formát Fotoplátno - cena Fotorám - cena
30x40 cm 500,-  
40x40 cm 550,-  
60x40 cm 850,-  
50x70 cm 950,-  
90x60 cm 1 300,-  
80x120 cm 1 900,-